Parę słów o mnie

Najważniejsze jest robić w życiu to, co się kocha, czym się żyje, co daje poczucie spełnienia. I projektowanie wnętrz tym właśnie dla mnie jest od zawsze.

Inspiruje mnie wszystko dookoła, staram się zawsze zachować otwartość i projektować przede wszystkim to, co jest bliskie moim klientom i zawsze wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom.
To właśnie pasja do ludzi i nieposkromiona potrzeba tworzenia rzeczy pięknych sprawiają, że każdy projekt czy ten mały czy duży jest dla mnie wyjątkową przygodą, podczas której równowaga pomiędzy funkcjonalnością, a estetyką wnętrza spotyka się ze spełnieniem marzeń jego właścicieli.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z ludźmi oraz dobrej znajomości branży, potrafię celnie zaadresować każdą potrzebę i preferencje na każdym etapie projektowania.
Wierzę, że każdy projekt wnętrz niezależnie od budżetu ma potencjał do wykreowania wyjątkowej, oryginalnej przestrzeni. Kluczem tego sukcesu jest dobry i konsekwentnie zrealizowany pomysł, wg 3 zasad, którymi się kieruję:

Po 1. Ludzie – Nigdy nie narzucam im swojego stylu, uważnie słucham co im w duszy gra.

Po 2. Czytelny układ funkcjonalny, który sprawia, że zaprojektowana przestrzeń jest wygodna i praktyczna.

Po 3. Dbałość o oryginalny detal, który nadaje wyjątkowy, unikalny charakter wnętrzu bez względu na budżet.

Spontaniczna radość na twarzach moich klientów jest dla mnie bezcenną nagrodą i daje mi dużo pozytywnej energii i chęci do dalszych działań.

Patrycja Gubernat